Dětský den

06.06.2015 21:51

Na sobotu 6. června jsme naplánovali DĚTSKÝ DEN. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo, a tak si děti mohly svůj velký den pořádně užít. Malování na obličej udělalo radost všem dětem bez rozdílu věku. Kluci i holky soutěžili – skákali v pytli, stříleli ze vzduchovky, běhali přes překážky, sestřelovali míčkem plechovky nebo zkoušeli svou zručnost. Velkou radost měly i ze společných soutěží. Do přetahování lanem se zapojili i rodiče, čímž udělali dětem velkou radost, a ukázali, že i dospělí si stále umí hrát. Za odměnu si každý odnesl balíček sladkostí a malý dárek. Kdo chtěl, mohl se také nechat na památku vyfotit od slečny fotografky a vytištěnou fotku si ihned odnést s sebou domů.

Po celé odpoledne jsme pro děti zajistili zdarma pitný režim a samozřejmě nechyběly ani vynikající langoše, kterým neodolal snad žádný z návštěvníků. Jako každý rok byly pro děti připraveny špekáčky, které jsme si společně u táboráku opekli.  Unaveni, ale plni zážitků z krásně prožitého odpoledne, večer odcházely děti domů do svých postelí.

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s organizací těchto akcí. Za věcné dary děkujeme paní Valové, firmě Tampotisk Valíček, slečně Marušce za krásné fotky, panu Matuškovi za špekáčky pro děti a paní Hýzlové za vynikající sladké pohoštění. Dále naše poděkování patří OÚ Topolany za zapůjčení aparatury na obě akce, SDH Topolany za poskytnutí vzduchovek a dřeva na táborák a TJ Sokol za zapůjčení sportovních potřeb.